Aktualności

Warsztaty „Grafika w mediach społecznościowych” - cz.2

Nasza szkoła skorzystała z bogatej oferty warsztatów zaproponowanych przez Wyższą Szkołę Techniczną w Katowicach. W dniu dzisiejszym odbyło się drugie spotkanie - uczniowie klasy 1e oraz klasy 2ep, kształcący się w zawodzie technik reklamy, uczestniczyli w zajęciach „Grafika w mediach społecznościowych”.

Podczas warsztatów, prowadzący w interesujący sposób przybliżył, jak ważne są kreacje graficzne w budowaniu marki przedsiębiorstwa, dotarciu do dużej grupy odbiorców, dzieleniu się wiedzą, w reklamie produktów itp. Zwrócił też uwagę na to, jak ważna jest świadomość celów i strategia tego, co, kiedy i komu publikujemy w Internecie. Pan Marek Dziuk omówił jak prowadzić reklamę w mediach społecznościowych, jak utworzyć grafikę do social mediów w darmowych programach graficznych tj: Photopea.com, Canva.com, Color.adobe.com 


Log in