Aktualności

Projekt „Mikołaj Kopernik postawił na edukację” – II edycja warsztaty Przedsiębiorczości Ekonomika

W dniu 29.03.2021 r uczniowie z klas: 1c, II cg, II cp, III b i IV b (grupa ekonomiczna) wzięli udział w warsztatach na temat: „Planowanie własnego rozwoju i podejmowanie decyzji edukacyjno- zawodowych, sporządzanie indywidualnych planów kariery”. Warsztaty odbyły się w ramach realizacji projektu „Mikołaj Kopernik postawił na edukację” – II edycja. Spotkanie odbyło się on-line a poprowadziła go dr Magdalena Rycerz, wykładowca akademicki, trener rozwoju osobistego w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Natomiast w dniu 30.03.2021 r. uczniowie po raz drugi wzięli udział w warsztatach w ramach realizacji projektu. Tym razem tematyka dotyczyła „Charakterystyki rynku pracy, możliwości zatrudnienia i samozatrudnienia, pozyskiwania funduszy zewnętrznych na prowadzenie własnej działalności”.  Podczas warsztatów młodzież obejrzała film na temat związany z bezrobociem oraz wysłuchała ciekawego wykładu. Spotkanie poprowadziła on-line dr Wioletta Ołownia -Tokarska, adiunkt w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach.Log in