Aktualności

II etap wojewódzki ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” edycja 2021/2022

W dniu 11 stycznia 2022 r. odbył się etap wojewódzki ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Naszą szkołę reprezentował zespół z klasy 4b w składzie: Natalia Cader, Katarzyna Maciejczak i Błażej Stępień. Zawody szkolne Olimpiady odbyły się  23 listopada 2021r. W zawodach szkolnych uczestniczyło 14 uczniów z klas: 4b i 3cg. Spośród 14 osób 3 osoby zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego. Etap ten był przeprowadzony za pomocą aplikacji TestPortal w Zespole Szkół Ekonomicznych. Uczniowie w ciągu 30 minut musieli odpowiedzieć na 25 pytań testowych wielokrotnego wyboru. Wyniki zostaną opublikowane 8 lutego 2022 roku na stronie zus.pl/edukacja. Bardzo cieszymy się, że na liście osób, które brały udział w etapie wojewódzkim znaleźli się nasi uczniowie i trzymamy kciuki.Log in