Aktualności

OLIMPIADA BANKOWO - FINANSOWA

Uczennice naszej szkoły - Katarzyna Wrona,  Agnieszka Drela, Paulina Kowalczyk, Klaudia Borowiec,  Wioleta Siek, Klaudia Winiarska, Milena Kober, Wiktoria Ciura z klasy III b oraz Wiktoria Rożek z klasy II c – wzięły udział w II Wojewódzkiej Olimpiadzie Bankowo – Finansowej  organizowanej przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Kielcach wraz z Narodowym Bankiem Polskim. Partnerami Olimpiady są: Świętokrzyski Kurator Oświaty, Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, Izba Administracji Skarbowej w Kielcach, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach.

Olimpiada składa się z trzech etapów. Pierwszy etap odbył się drogą elektroniczną w każdej zgłoszonej szkole. Dla najlepszych uczniów, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu, przewidziane są warsztaty i konferencje przeprowadzone przez specjalistów z  dziedziny finansów.  

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie uczestniczki Olimpiady z naszej szkoły zakwalifikowały się do jej kolejnego etapu, który odbędzie się 26 kwietnia w Zespole Szkół Ekonomicznych w Kielcach. Gratulujemy!


Log in