Aktualności

"Wycieczka dla najlepszych"

11 maja 2018 roku odbyła się wycieczka młodzieży do Warszawy. Została ona ufundowana przez panią dyrektor Jolantę Nowicką dla uczniów wyróżniających się w nauce, działalności na rzecz szkoły i środowiska lokalnego. 47 nagrodzonych osób ze wszystkich klas wraz z opiekunkami udało się do stolicy. Pierwszy przystanek to śniadanie w McDonald’s, potem wizyta na warszawskiej starówce. Spacer uliczkami Starego Miasta. Uczniów przywitał sam Zygmunt III Waza, machając im ze szczytu swej kolumny. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie Zamku Królewskiego. Przewodnicy niezwykle barwną narracją opowiedzieli o ciekawostkach i tajemnicach z przeszłości. Kilka zdjęć i chwila wolnego czasu, by jeszcze nieco poznać zakamarki Warszawy. W drodze powrotnej przystanek w McDonald’s tym razem na kolację. Radosny powrót do domu, w bardzo dobrych nastrojach. To była naprawdę udana wycieczka, nawet pogoda była jak na zamówienie.


Log in