Aktualności

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

W związku z planowanym Ogólnopolskim Strajkiem Pracowników Oświaty Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Skarżysku- Kamiennej informuje, że nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych zadeklarowali chęć przystąpienia do akcji strajkowej, która rozpocznie się w dniu 08.04.2019 roku i potrwa do odwołania. Tym samym niemożliwa będzie w tym czasie realizacja zajęć dydaktycznych. Szkoła zapewni opiekę młodzieży, która w czasie akcji strajkowej przybędzie do szkoły.

Informacje dotyczące akcji strajkowej będą aktualizowane na bieżąco; prosimy o ich śledzenie.

Jeżeli strona rządowa i strona związkowa osiągną porozumienie w negocjacjach przed dniem 08.04.2019 roku i akcja strajkowa zostanie odwołana, zajęcia będą prowadzone w zwykłym trybie przewidzianym w planie lekcji.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, decyzja o strajku w naszej szkole zostaje podtrzymana. Rozpoczyna się od 08.04.2019r. do odwołania. 


Log in