Aktualności

XVII Regionalny Konkurs Informatyczny i III Regionalny Konkurs Fotograficzny

W dniu 25 kwietnia Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Skarżysku – Kamiennej gościł uczestników III Regionalnego Konkursu Fotograficznego pt: „Matematyka jest wokół nas” oraz  XVII Regionalnego Konkursu Informatycznego dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych i Podstawowych. Sponsorem konkursu była Fundacja mBanku i Starostwo Powiatowe w Skarżysku - Kam.

Konkurs informatyczny.

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów praktycznym wykorzystaniem wiedzy informatycznej w życiu codziennym, pobudzenie aktywności poznawczej młodzieży informatycznie uzdolnionej, a także kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania i rozszerzania wiedzy informatycznej.
W ramach XVII Regionalnego Konkursu Informatycznego swoją wiedzę informatyczną sprawdzało 17 uczniów, którzy musieli najpierw rozwiązać przygotowane zadania praktyczne, a później rozwiązać test z wiedzy informatycznej.

Wyniki konkursu:

I  miejsce: Bartosz Ferencz          Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczkowie

II miejsce: Gabriel Boruń             Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej

III miejsce:  Maciej Ciężkowski     Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej

Wyróżnienia:

Jakub Bugajski           Niepubliczne Gimnazjum nr 7 w Skarżysku-Kamiennej

Igor Gałczyński          Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej

 

Wyniki III Regionalnego Konkursu Fotograficznego pt. „Matematyka jest wokół nas”

I miejsce – Natalia Głogowska

II miejsce – Julia Surowska

III miejsce – Natalia Gralińska

Wyróżnienia – Maria Nowak, Marcel Wojdat, Hanna Kucewicz

Dla uczestników konkursu odbył się również pokaz  wydruku w 3D na drukarce ROBO 3D i  drukarce Zortrax. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz wyróżnionym!Log in