Aktualności

Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2018/19

Dnia 18.06.2019 w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w powiecie Skarżyskim. Zebranych w szkole gości przywitała dyrektor ZSE Joanna Romanowska. Główną częścią uroczystości było wręczenie uczniom placówek ponadgimnazjalnych z terenu powiatu skarżyskiego, dyplomów i upominków książkowych w wyróżnieniu za osiągnięte wyniki w nauce, sporcie i działalności charytatywnej. 
 
-  Wszystkim wam gratuluje rewelacyjnych wyników, tego, że zostaliście dzisiaj wyróżnieni obecnością na tak miłej uroczystości. Życzę wam bezpiecznego i miłego wypoczynku - mówiła Joanna Romanowska.

- W imieniu Zarządu Powiatu Skarżyskiego oraz pana starosty dziękując za ten cały rok szkolny życzę nam wszystkim pięknych udanych wakacji, bezpiecznych wakacji i życzę, żebyśmy spotkali się we wrześniu pełni bardzo pozytywnych wrażeń i dobrej energii - podkreślała Katarzyna Bilska.

Po części oficjalnej odbył się krótki występ artystyczny wprowadzający wakacyjny klimat. Mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli rady powiatu oraz delegacje uczniów wraz z nauczycielami i rodzicami z następujących szkół: I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych, Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych, Specialny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2., Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych, Zespół Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych.


Log in