Aktualności

26 września obchodzono w Zespole Szkół Ekonomicznych Europejski Dzień Języków.

Podstawowe cele Europejskiego Dnia Języków to: ukazanie opinii publicznej znaczenia uczenia się i nauczania  języków, promowanie różnorodności kulturowej i językowej Europy jako bogactwa, które należy rozwijać i pielęgnować oraz propagowanie uczenia się języków przez całe życie: zarówno  w szkole, jak i poza nią.

Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich „Ekonomika” wzięli udział w turnieju wiedzy o krajach niemieckojęzycznych z wykorzystaniem aplikacji KAHOOT. Dla uzyskania zwycięstwa trzeba było wykazać się nie tylko wiedzą, ale również szybkością udzielania odpowiedzi. Konkursowi towarzyszyło mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

Turniej zorganizowała p. Małgorzata Wolska, a zwycięzcami zostali: Natalia Cader, Błażej Stępień, Marcin Kamionka, Filip Białkowski, Bartłomiej Mróz, Klaudia Maj, Sebastian Sokołowski, Mikołaj Tarka, Oskar Buga, Karolina Kręcisz. Serdecznie gratulujemy!!!
Log in