Aktualności

Praktyka lub praca


Hotel Bania **** Thermal & Ski ul. Środkowa 181 34-405 Białka Tatrzańska,


Szanowni Państwo,

jesteśmy jedną z największych polskich firm w branży turystycznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie oferowania wypoczynku letniego nad polskim morzem.  Nasza sieć ośrodków odwiedzana jest corocznie przez kilkadziesiąt tysięcy wczasowiczów. Tworzymy grupę profesjonalistów oferujących naszym klientom dobre miejsca do całorocznego wypoczynku.

Na okres sezonu letniego poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

·         kelner,

·         pomoc kuchenna,

·         pokojowa. 

Oferujemy

  • pracę w dużej organizacji,
  • umowę zlecenie,
  • nocleg,
  • jeden ciepły posiłek dziennie,
  • bezcenne doświadczenie

Kandydatów prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem zawierającym w tytule nazwę stanowiska na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny 885-851-655

Log in