Aktualności

Mobilna pracownia komputerowa!

Kochani!

Jest mi niezwykle miło poinformować Was, że właśnie dotarła do nas przesyłka zawierająca Mobilną Pracownię Komputerową,  stanowiącą nagrodę w ogólnopolskim konkursie dla szkół #OSE Wyzwanie, zorganizowanym we wrześniu 2019 roku przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy (NASK).
Chwilę musieliśmy na nią poczekać, ale było warto :) :) :) bo tym samym od pierwszego września,
w mam nadzieję już normalnym trybie, będziemy uczyć się nie w pięciu, ale w sześciu pracowniach komputerowych. BRAWO MY!!!!
Mobilna Pracownia Komputerowa, jeszcze świeżutka i nie do końca rozpakowana, składa się z 16 notebooków DELL Latitude 3400 wraz z akcesoriami, bezprzewodowego punktu dostępowego AP HUAWEI AP4050DN, jak również posiada przecudnej urody wózek do przechowywania i ładowania notebooków. Jest więc  zarówno urodziwa, jak i funkcjonalna, a przy tym bardzo, bardzo potrzebna.
Mam szczerą nadzieję, że wiadomość o tej dostawie spotęguje jeszcze Waszą tęsknotę za szkołą (a i bez tego wiem, że tęsknicie ) i  poprawi Waszą motywację do nauki.

Pozdrawiam serdecznie, dbajcie o siebie i zachowajcie ostrożność, duuuużo zdrowia, nam również Was bardzo brakuje.
Joanna Romanowska
dyrektor szkoły


Log in