Aktualności

Konsultacje klasy 1-3

KONSULTACJE NA TERENIE SZKOŁY DLA UCZNIÓW KLAS 1 – 3 (od 1 czerwca 2020 r.)

Osoby zainteresowane udziałem w konsultacjach proszone są o wcześniejszy kontakt
z nauczycielami, ponieważ w konsultacjach może uczestniczyć maksymalnie 12 osób.

- J. Romanowska - poniedziałek i czwartek o godz.. 9.00 – 9.45

- I. Dębińska – wtorek 9.00 – 10.00

- M. Armata-Ołownia - wtorek  - Pracownia UTK (2a, 3a) – 9.00- 10.00; Urządzenia techniki komputerowej (1ap,1bp,1ag,1bg,2a) 10.00 – 12.00

środa - Montaż UTK (1ap,1bp,1ag,1bg) – 9.00 – 11.00; Aplikacje internetowe (3a) 11.00 – 12.00;

Pracownia sieci (3a) 12.00 – 13.00

A. Borowiec – wtorek, godz. 11.00 – 12.00, klasy 1bp, 1cp, 1dp, 1ep, 2c, 3c

- M. Cybulska – poniedziałek: klasy 1. - 8.55 - 9.40; klasa 2. - 9.45 - 10.30; klasa 3. - 10.35 - 11.20

- R. Frąckiewicz - poniedziałek: 12.35 -13.20 Kl.1 po szkole podstawowej;
13.25 -14.10 kl.1 po gimnazjum

- A. Gębicka - czwartki od 8.30- 9.15

- J. Gruszczyńska - Klasy pierwsze po podstawówce:  wtorek godz. 8.05 – 8.50

Klasy pierwsze po gimnazjum: wtorek godz. 8.55 – 9.40

Klasa druga: czwartek godz. 8.05

Klasy trzecie:  piątek godz. 8.00

- J. Jaglińska - poniedziałek 14.00 - 15.00 Klasy:1dp,1eg,2b,3c(technik hotelarstwa);

czwartek 13.00 – 14.00 Klasy: 1ag,1bg,1cg,1eg,3c (pozostałe zawody

- B. Jajkowska – geografia: klasy 1 po gimnazjum - piątek 8:55 - 9:40; klasy 1 po szkole podstawowej - piątek 12:25 - 13:10; klasy 2 - piątek 8:05 - 8:50; klasy 3  - piątek 13:15 - 14:00

- M. Kowalska - Klasy I  poniedziałek  8.05- 8.50, Klasy II poniedziałek  8.55- 9.40;
Klasy III                wtorek 8.05- 8.50

S. Kij - środa 10.45 - 11.30

- M. Krzemińska - środa 9.00 – 10.00

- B. Kupidura -  czwartek 9.00 - 10.00

- E. Madej – środa: klasy 1. - 8.55-9.40, klasy 2. - 9.45- 10.30, klasy 3. - 10.35- 11.20

- J. Michnowska -   czwartek - Chemia: klasy 1ap, 1bp, 1cp, 1dp,1ep-czwartek- 9.45-10.30

Matematyka: klasy 1ap, 1ep, 1dg, 2a: czwartek- 11.35-12.20

Informatyka: 1ag, 1bg, 1ap- czwartek: 12.25-13.10

- G. Michnowski - historia oraz wiedza o społeczeństwie wtorek, godz. 10.30-12.00 (s. 61)

-R. Michalska - środa 11.30 - 12.15 klasy pierwsze po podstawówce,

 12.20 - 13.05 klasy pierwsze po gimnazjum

- I. Mrówka - poniedziałek - 11:35 - 12:20 - historia i społeczeństwo (klasy 2 i 3)
środa - 8:05 - 8:55 - wiedza o społeczeństwie (klasy 1 po gimnazjum)
piątek - 9:45 - 10:30 - historia (klasy 1 po podstawówce)

- G. Pasek - wtorek  11.30 - 12.30 (biologia, chemia) i 12.30 - 13.30 (przedmioty hotelarskie)

- M. Piertas – czwartek - klasy I od godz. 9.00 do 10.00; klasy II od godz.10.00 do 11.00;
klasy III od godz.11.00 do 12.00

- K. Pisarek - klasy 3 - wtorek - 10.45-11.30, klasa 2 - środa - 8.55-9.40, klasy 1 - środa - 9.45-10.30

- A. Plucner - klasy 1. - poniedziałek, godz. 11:00 - 11:45; klasy 2. - czwartek, godz. 9:45 - 10:30;
klasy 3. - piątek, godz. 9:30 - 10:15

- A. Sieczka -  wtorek 10.00 - 10 .45 -  klasy I; 10. 55 - 11. 40 - klasy IIb i II c; 11. 45 - 12. 30 - klasa III c

- H. Stradowska - poniedziałek: godz. 8.05-8.50 klasy I – s. 20 lub s. 49; godz. 8.55-9.40 klasa II - sala 49; godz. 9.45 - 10.30 klasa III - sala 20

- A. Suwała – poniedziałek: przedmioty hotelarskie w godz. 8.05-8.50 klasa 3c; 8.55-9.40 klasa 2b; 9.45-10.30 klasa 1dp, 1eg

- B. Trojanowska - klasy I - wtorek, 8.05 - 8.50 sala 20, klasy II - wtorek 8.55 - 9.40 sala 20 lub sala 49, klasy III - wtorek 9.45 - 10.30 sala 20 lub sala 49

K. Wąsikowska – zawodowe przedmioty spedycyjne: poniedziałek – klasy pierwsze; klasy drugie 7.15 – 8.00; klasy trzecie 8.55 -  9.40

- M. Winiarska-Półtorakkl.  1ag 1bp  wtorek 8:55-9:40; kl.  3a, 3b - wtorek 9:45-10:30

- J. Wojdat – EDB poniedziałek i wtorek  10.00 – 12.00

- M. Wolska - poniedziałek od 8.30 do 10.00

- R. Żmijewski - 1bp, 1cp, 1dp  - poniedziałek i  wtorek; 2a, 2c  środa i czwartek; 3a – piątek

Pobierz i zapoznaj się z procedurami podczas konsultacji!!!


Log in