Aktualności

Komunikat - odbiór świadectw

Drodzy Uczniowie!

Zbliża się koniec roku szkolnego i długo wyczekiwane wakacje :)

Ze względu na obecną sytuację i środki bezpieczeństwa, jakie musimy Wam zapewnić, rozdanie świadectw będzie w tym roku przebiegać niestandardowo, tzn. zostanie zorganizowane we wrześniu!  Jest nam z tego powodu niezwykle przykro, bo bardzo chcielibyśmy zorganizować dla Was oficjalną uroczystość  zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, w tym momencie jest to jednak niemożliwe.

UWAGA!!! W przypadku, gdyby ktoś z Was bardzo potrzebował świadectwa już teraz, będzie ono do odbioru w sekretariacie szkoły od dnia 26.06. Świadectwa odbieramy w maseczkach i rękawiczkach (własnych, szkoła ich nie zapewnia), po uprzedniej dezynfekcji rękawiczek przy wejściu. Bardzo proszę, aby po świadectwa zgłaszały się wyłącznie osoby zdrowe, nieobjęte kwarantanną ani izolacją. Zapewniam, że na wszystkich pozostałych, którzy nie muszą oglądać świadectw już w czerwcu, będą one bezpiecznie czekały w sekretariacie szkoły aż do września.

Życzę Wam wszystkim zdrowych, wesołych i bezpiecznych wakacji. Odpoczywajcie, ale dbajcie o siebie, zachowajcie umiar i zdrowy rozsądek, tak abyśmy mogli spotkać się w szkole – mam nadzieję – w dniu 1 września pełni sił, chęci i motywacji do pracy.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie
Joanna Romanowska – dyrektor szkoły


Log in