Aktualności

Ostatnie pożegnanie

       Z ogromnym żalem informujemy, że dziś -  3 listopada 2020 roku – zmarł nasz długoletni pracownik i wieloletni kolega – Pan Sylwester Kij, nauczyciel przedmiotów prawniczych, oddany pasjonat swojej pracy i przyjaciel młodzieży. 

Zapamiętamy Go jako pogodnego, uśmiechniętego optymistę, znanego ze skłonności do dowcipnych anegdot, intelektualistę w często zaparowanych okularach. Był człowiekiem niezwykłym, a jego niezwykłość przejawiała się w drobnych gestach; na pozór zawsze odrobinę na uboczu, a jednak niezmiennie gotów do pomocy i wsparcia  wszystkich potrzebujących.

Miał ogromne poczucie humoru i dystans do siebie, a swoim pozytywnym usposobieniem dodawał otuchy i sprawiał, że zwykłe problemy widzieliśmy we właściwej perspektywie. Jego odejście to ogromny cios dla całej społeczności szkolnej i nieodżałowana strata, z którą niezwykle trudno będzie  nam  się pogodzić.

Joanna Romanowska
dyrektor szkoły

 

Log in