Aktualności

Konkurs "Matematyka łączy pokolenia"

W ramach realizacji projektu "Zabawa Matematyką" finansowanego przez Fundusz mBanku w naszej Szkole w sobotę odbył się Konkurs "Matematyka łączy pokolenia" skierowany do uczniów naszej szkoły i ich rodziców. W ramach tego samego działania w poniedziałek wieczorem odbył się XVIII Konkurs Informatyczno Matematyczny dla uczniów klas ósmych Szkół Podstawowych z naszego regionu.

Ze względu na stan epidemiologiczny w kraju oba konkursy odbyły się on-line. 

Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze bawili się podczas rozwiązywania zadań konkursowych i miło spędzili czas. 

Sponsorem nagród w konkursach jest Fundacja mBanku oraz Starostwo Powiatowe.

Uczestnikom gratulujemy zapału i chęci. 

Wyniki konkursu ogłosimy 7 grudnia 2020 roku. 

M. Cybulska i M. Michnowska.
Log in