Aktualności

Rekrutacja wolontariuszy WOŚP

Sztab WOŚP # 299 przy Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, ogłasza rekrutację online wolontariuszy na 29. finał WOŚP 10.01.2021r.

Każdy wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego.

Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza. O formie kontaktu decyduje sztab - zalecany kontakt pośredni np: online.

Rekrutujemy tylko chętnych z naszego miasta/powiatu.

Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Log in