Aktualności

Zapraszamy do VIII edycji konkursu: „Poznaj swoje prawa w pracy”

W ramach realizowanego programu „Kultura bezpieczeństwa” nasza szkoła będzie organizować konkurs pt. „Poznaj swoje prawa w pracy”. Głównym celem jest popularyzowanie idei kultury bezpieczeństwa pracy oraz dbałość o stanowisko pracy. Niebawem etap szkolny konkursu. Chętnych, którzy będą chcieli wziąć udział w konkursie prosimy o zapisywanie się do poniedziałku 18.01.2021r. do p. Jolanty Jaglińskiej i Anny Suwały (zgłoszenia prosimy kierować na maila: podając swoje imię i nazwisko, klasę).

Konkurs odbędzie się w czwartek 21.01.2021r.

Regulamin konkursu i baza pytań konkursowych znajdują się na stronie https://www.pip.gov.pl/pl/ w zakładce konkursy (wybieramy konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” ) oraz: BAZA pytan rok szkolny 2020-2021.pdf (pip.gov.pl)
Log in