Aktualności

Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

9 lutego w Zespole Szkół Ekonomicznych będziemy obchodzić Dzień Bezpiecznego Internetu 2021.DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.
Jest to inicjatywa Komisji Europejskiej od 2004 roku. Organizatorem wydarzenia w Polsce od 2005 roku jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą państwowy instytut badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – realizatorzy unijnego programu „Łącząc Europę” (ang. Connecting Europe Facility - CEF). Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange.
Wydarzenie partonatem honorowym objął Prezes Rady Ministrów - Mateusz Morawiecki a patrnerami akcji zostały firmy: Facebook, Google, Samsung, Librus oraz Elektrownia Powiśle.

Zapraszamy do śledzenia informacji na temat konferencji online klikając w poniższy link:https://www.saferinternet.pl/dbi/konferencja-dbi.html

Log in