Matura ustna - harmonogram

Matura ustna - harmonogram

HARMONOGRAM EGZAMINÓW USTNYCH

Egzaminy ustne rozpoczynają się o godzinie 13.00

   
 

 

10.V.2018
(czwartek)



 
 

język polski

   
 

mgr R.Żmijewski- przewodniczący

 

 

mgr A. Marczewska

 

1.

Bilska

Julia

 

2.

Ciszek

Milena

 

3.

Jelonek

Martyna

 

4.

Kozak

Barbara

 

5.

Matynia

Beata

 

6.

Krzepkowska

Irmina

 

7.

Stojek

 Katarzyna

 

     

 

 

11.V.2018
(piątek)

 

 

 

język polski

 

 

 

mgr J.Gruszczyska- przewodniczący

 

 

mgr K. Szwed

 

 

1.

Bartosik

Kamila

 

2.

Bodo

Kamil

 

3.

Buczek

Adam

 

4.

Cukrowski

Tomasz

 

5.

Długosz

Karolina

 

6.

Jarosiński

Mateusz

 

7.

Kaczmarski

Daniel

 

8.

Kopycki

Adrian

 

9.

Łukasik

Żaneta

 

10.

Łyżwa

Adrian

 

11.

Sieczka

Dorota

 

     

 

       
 

14.V.2018
(poniedziałek)

 

 

 

język polski

 

 

 

mgr J.Gruszczyska- przewodniczący

 

 

mgr B.Frączkiewicz

 

1.

Czubak

Kacper

 

2.

Kabała

Dawid

 

3.

Kaczmarzyk

Bartosz

 

4.

Kostrzewski

Dominik

 

5.

Krupa

Karina

 

6.

Kucfir

Patryk

 

7.

Leśniewski

Jacek

 

8.

Lipiński

Hubert

 

9.

Nowak

Mateusz

 

10.

Pietrasiewicz Jakub

 

 

16.V.2018
(środa)

 

 

 

język polski

 

 

 

mgr J.Gruszczyńska- przewodniczący

 

 

mgr D. Miernik

 

 

1.

Bębenek

Wiktor

 

2.

Mech

Jakub

 

3.

Sasin

Paweł

 

4.

Sieczka

Klaudia

 

5.

Stopa

Bartosz

 

6.

Szuster

Jarosław

 

7.

Świątek Marcin

Marcin

 

8.

Świątek Marek

Marek

 

10.

Walerowicz

Karol

 

 

18.V.2018
(piątek)

 

 

 

język polski

 

 

 

mgr R.Żmijewski przewodniczący

 

 

mgr A. Trzebińska

 

1.

Drogosz

Kinga

 

2.

Gryz

Albert

 

     

 

4.

Lech

Karina

 

5.

Mastalerz

Wioleta

 

6.

Powideł

Katarzyna

 

7.

Sekulska

Klaudia

 

8.

Szlęzak

Monika

 

9.

Wierzbicka

Patrycja

 

10.

Zagórska

Marta

 

11.

Żak

Karolina

 

12.

Szumielewicz

Sara

 

           

   

 

10.V.2018
(czwartek)

 

 

język angielski

 
 

mgr E.Bogucka - przewodniczący

 

mgr E.Dworska

 

1.

Bębenek Wiktor

 

2.

Kucfir Patryk

 

3.

Lipiński Hubert

 

4.

Sieczka Klaudia

 

5.

Stopa Bartosz

 

6.

Szuster Jarosław

 

7.

Świątek Marcin

 

8. Walerowicz Karol  
 

11.V.2018
(piątek)

 

 

język angielski

 
 

mgr A.Plucner - przewodniczący

 

mgr M. Kasprzyk

1.

Gryz Albert

 

2.

Lech Karina

 

3.

Mastalerz Wioleta

 

4.

Powideł Katarzyna

 

5.

Sekulska Klaudia

 

6.

Szlęzak Monika

 

7.

Krzepkowska Irmina

 

8.

Kucharska Małgorzata

 

9.

Stojek Katarzyna

 

10.

Szumielewicz Sara

 

     
     
 

16.V.2018
(środa)

 

 

język angielski

 
 

mgr M.Kania - przewodniczący

 

mgr E. Jesionek

1.

Bilska Julia

 

2.

Ciszek Milena

 

3.

Drogosz Kinga

 

4.

Jelonek Martyna

 

5.

Kozak Barbara

 

6.

Matynia Beata

 

7. Zagórska Marta  

     
 

17.V.2018
(czwartek)

 

 

język angielski

 
 

mgr E.Bogucka - przewodniczący

 

mgr J.Ludew

 

1.

Kaczmarzyk Bartosz

 

2.

Kopycki Adrian

 

3.

Kostrzewski Dominik

 

4.

Krupa Karina

 

5.

Leśniewski Jacek

 

6.

Łukasik Żaneta

 

7.

Łyżwa Adrian

 

8.

Nowak Mateusz

 

9.

Sieczka Dorota

 

10.

Pietrasiewicz Jakub

 

     
     
 

18.V.2018
(piątek)

 

 

język angielski

 
 

mgr E.Bogucka - przewodniczący

 

mgr E.Jesionek

1.

Bartosik Kamila

 

2.

Bodo Kamil

 

3.

Buczek Adam

 

4.

Cukrowski Tomasz

 

5.

Czubak Kacper

 

6.

Długosz Karolina

 

7.

Jarosiński Mateusz

 

8.

Kabała Dawid

 

9.

Kaczmarski Bartosz

 

10.

Mech Jakub

 

11.

Sasin Paweł

 

12.

Świątek Marek

 

     
     
 

11.V.2018
(piątek)

 

 

język niemiecki

 
 

mgr J.Romanowska - przewodniczący

 

mgr I.Michnowska

1.

Wierzbicka Patrycja

 

2.

Żak Karolina

 




Log in