Pisemny egzamin maturalny - poziom podstawowy

Pisemny egzamin maturalny - poziom podstawowy

PISEMNE EGZAMINY MATURALNE – POZIOM PODSTAWOWY

06.05.2019 - JĘZYK POLSKI  - GODZ. 9.00

Sala nr 1 – uczniowie i absolwenci zgłaszają się o godz. 8.00

  1. Biela Diana Teresa
  2. Borowiec Klaudia
  3. Ciura Wiktoria
  4. Drela Agnieszka
  5. Kiełek Agnieszka Alicja
  6. Kober Milena
  7. Kowalczyk Paulina
  8. Orczyk Paulina Katarzyna
  9. Siek Wioleta Beata
  10. Wierzbowicz Andrzej Grzegorz
  11. Winiarska Klaudia
  12. Włodarczyk Emilia Anna
  13. Wrona Katarzyna
  14. Dąbrowa Emila Sylwia
  15. Główka Patrycja Natalia
  16. Głuchowska Katarzyna
  17. Kałużyńska Wiktoria Katarzyna
  18. Kocia Joanna Małgorzata
  19. Kowalik Karol
  20. Kwiatkowska Patrycja
  21. Piątek Weronika
  22. Socha Kinga
  23. Szumielewicz Estera Salomea
  24. Antoniuk Aleksandra Katarzyna
  25. Augustyniak Elżbieta Anna
  26. Brzezińska Natalia Małgorzata
  27. Gębska Klaudia
  28. Gibała Martyna
  29. Głogowski Jakub Zbigniew
  30. Gruszczyńska Katarzyna
  31. Jóźwiak Aleksandra
  32. Koperwas Julia Martyna
  33. Lisowski Rafał Tomasz
  34. Michnicka Patrycja Magdalena
  35. Miernik Maciej
  36. Pisarek Magdalena Patrycja
  37. Dulęba Mateusz
  38. Kowalik Paulina
  39. Kozieł Wiktor
  40. Król Emilia
  41. Łysakowski Adrian Aleksander
  42. Petrykowska Maria Urszula
  43. Piasta Bartosz
  44. Różalski Kacper Dominik
  45. Samburski Damian Mirosław
  46. Stępniak Bartłomiej
  47. Szpankowski Dawid Patryk
  48. Włodarczyk Olga
  49. Bartosik Kamila
  50. Długosz Karolina Katarzyna
  51. Łękawska Wiktoria
  52. Niedzielska Marlena
  53. Powideł Katarzyna Jolanta
  54. Skrzypczak Kinga Małgorzata
  55. Szumielewicz Sara Laura
  56. Tusznio Łukasz
  57. Walerowicz Karol
  58. Warias Oskar Artur
  59. Wierzbowicz Hubert

 

Sala nr 39 - uczniowie i absolwenci zgłaszają się o godz. 8.30

  1. Bastrzyk Oskar
  2. Chowański Karol
  3. Chrzęszczyk Olaf Piotr
  4. Dulęba Dawid
  5. Dulęba Wojciech Waldemar
  6. Garbacz Jakub
  7. Garbala Jakub Maciej
  8. Jagiełło Kamil Norbert
  9. Janik Patryk
  10. Jedynak Patryk
  11. Kępas Marcin Paweł
  12. Kłys Przemysław Piotr
  13. Kochański Stanisław Henryk
  14. Kotliński Daniel Filip
  15. Kurpeta Mateusz

 

Sala nr 33 - uczniowie i absolwenci zgłaszają się o godz. 8.30

  1. Lasota Michał
  2. Naulewicz Agnieszka
  3. Niemczyk Partyk Paweł
  4. Pawlak Michał
  5. Płusa Dawid
  6. Salamaga Paweł
  7. Siechowicz Kamil
  8. Siemieniec Patryk Wiktor
  9. Ścibisz Weronika
  10. Świtek Aleksandra
  11. Turski Bartłomiej Marcin
  12. Zaborska Klaudia Aleksandra
  13. Zając Michał

 

Sala nr 55 - uczniowie zgłaszają się o godz. 8.30

  1. Kania Mateusz Daniel
  2. Michta Krystian Robert
  3. Szozda Damian
  4. Tisci Davide Diego

 


07.05.2019 - MATEMATYKA – GODZ. 9.00

Sala nr 1 - uczniowie i absolwenci zgłaszają się o godz. 8.00

  1. Biela Diana Teresa
  2. Borowiec Klaudia
  3. Ciura Wiktoria
  4. Drela Agnieszka
  5. Kiełek Agnieszka Alicja
  6. Kober Milena
  7. Kowalczyk Paulina
  8. Orczyk Paulina Katarzyna
  9. Siek Wioleta Beata
  10. Wierzbowicz Andrzej Grzegorz
  11. Winiarska Klaudia
  12. Włodarczyk Emilia Anna
  13. Wrona Katarzyna
  14. Dąbrowa Emila Sylwia
  15. Główka Patrycja Natalia
  16. Głuchowska Katarzyna
  17. Kałużyńska Wiktoria Katarzyna
  18. Kocia Joanna Małgorzata
  19. Kowalik Karol
  20. Kwiatkowska Patrycja
  21. Piątek Weronika
  22. Socha Kinga
  23. Szumielewicz Estera Salomea
  24. Antoniuk Aleksandra Katarzyna
  25. Augustyniak Elżbieta Anna
  26. Brzezińska Natalia Małgorzata
  27. Gębska Klaudia
  28. Gibała Martyna
  29. Głogowski Jakub Zbigniew
  30. Gruszczyńska Katarzyna
  31. Jóźwiak Aleksandra
  32. Kania Mateusz Daniel
  33. Koperwas Julia Martyna
  34. Lisowski Rafał Tomasz
  35. Michnicka Patrycja Magdalena
  36. Miernik Maciej
  37. Pisarek Magdalena Patrycja
  38. Dulęba Mateusz
  39. Kowalik Paulina
  40. Kozieł Wiktor
  41. Król Emilia
  42. Łysakowski Adrian Aleksander
  43. Petrykowska Maria Urszula
  44. Piasta Bartosz
  45. Różalski Kacper Dominik
  46. Samburski Damian Mirosław
  47. Stępniak Bartłomiej
  48. Szpankowski Dawid Patryk
  49. Włodarczyk Olga
  50. Bartosik Kamila
  51. Długosz Karolina Katarzyna
  52. Filipek Paulina Dominika
  53. Kowalska Aleksandra
  54. Kozak Barbara Daria
  55. Krakowiak Monika Ewa
  56. Kucfir Patryk Włodzimierz
  57. Lisowski Adrian
  58. Łękawska Wiktoria
  59. Łyżwa Adrian Michał
  60. Niedzielska Marlena
  61. Nowak Mateusz Piotr
  62. Skrzypczak Kinga Małgorzata
  63. Szumielewicz Sara Laura
  64. Świątek Marcin
  65. Taler Natalia Krystyna
  66. Tusznio Łukasz
  67. Walerowicz Karol
  68. Warias Oskar Artur
  69. Wierzbowicz Hubert

 

Sala nr 39 - uczniowie i absolwenci zgłaszają się o godz. 8.30

  1. Bastrzyk Oskar
  2. Chowański Karol
  3. Chrzęszczyk Olaf Piotr
  4. Dulęba Dawid
  5. Dulęba Wojciech Waldemar
  6. Garbacz Jakub
  7. Garbala Jakub Maciej
  8. Jagiełło Kamil Norbert
  9. Janik Patryk
  10. Jedynak Patryk
  11. Kępas Marcin Paweł
  12. Kłys Przemysław Piotr
  13. Kochański Stanisław Henryk
  14. Kotliński Daniel Filip
  15. Kurpeta Mateusz
  16. Lasota Michał
  17. Michta Krystian Robert

 

Sala nr 40 - uczniowie i absolwenci zgłaszają się o godz. 8.30

  1. Naulewicz Agnieszka
  2. Niemczyk Partyk Paweł
  3. Pawlak Michał
  4. Płusa Dawid
  5. Salamaga Paweł
  6. Siechowicz Kamil
  7. Siemieniec Patryk Wiktor
  8. Szozda Damian
  9. Ścibisz Weronika
  10. Świtek Aleksandra
  11. Tisci Davide Diego
  12. Turski Bartłomiej Marcin
  13. Zaborska Klaudia Aleksandra
  14. Zając Michał
  15. Lubach Agnieszka Weronika

 

08.05.2019 – JĘZYK ANGIELSKI – GODZ. 9.00

Sala nr 40 - uczniowie zgłaszają się o godz. 8.30

  1. Bastrzyk Oskar
  2. Chowański Karol
  3. Chrzęszczyk Olaf Piotr
  4. Dulęba Dawid
  5. Dulęba Wojciech Waldemar
  6. Garbacz Jakub
  7. Garbala Jakub Maciej
  8. Jagiełło Kamil Norbert
  9. Janik Patryk
  10. Jedynak Patryk
  11. Kępas Marcin Paweł
  12. Kłys Przemysław Piotr
  13. Kochański Stanisław Henryk
  14. Kotliński Daniel Filip
  15. Kurpeta Mateusz

 

Sala nr 39 - uczniowie zgłaszają się o godz. 8.30

  1. Lasota Michał
  2. Naulewicz Agnieszka
  3. Niemczyk Partyk Paweł
  4. Pawlak Michał
  5. Płusa Dawid
  6. Salamaga Paweł
  7. Siechowicz Kamil
  8. Siemieniec Patryk Wiktor
  9. Ścibisz Weronika
  10. Świtek Aleksandra
  11. Turski Bartłomiej Marcin
  12. Zaborska Klaudia Aleksandra
  13. Zając Michał

 

Sala nr 38 - uczniowie zgłaszają się o godz. 8.30

  1. Biela Diana Teresa
  2. Borowiec Klaudia
  3. Ciura Wiktoria
  4. Drela Agnieszka
  5. Kiełek Agnieszka Alicja
  6. Kober Milena
  7. Kowalczyk Paulina
  8. Orczyk Paulina Katarzyna
  9. Siek Wioleta Beata
  10. Wierzbowicz Andrzej Grzegorz
  11. Winiarska Klaudia

Sala nr 35 - uczniowie zgłaszają się o godz. 8.30

  1. Włodarczyk Emilia Anna
  2. Wrona Katarzyna
  3. Dąbrowa Emila Sylwia
  4. Główka Patrycja Natalia
  5. Głuchowska Katarzyna
  6. Kałużyńska Wiktoria Katarzyna
  7. Kocia Joanna Małgorzata
  8. Kowalik Karol
  9. Kwiatkowska Patrycja
  10. Piątek Weronika
  11. Socha Kinga
  12. Szumielewicz Estera Salomea

 

Sala nr 30 - uczniowie zgłaszają się o godz. 8.30

  1. Antoniuk Aleksandra Katarzyna
  2. Augustyniak Elżbieta Anna
  3. Brzezińska Natalia Małgorzata
  4. Gębska Klaudia
  5. Gibała Martyna
  6. Głogowski Jakub Zbigniew
  7. Gruszczyńska Katarzyna
  8. Jóźwiak Aleksandra
  9. Koperwas Julia Martyna
  10. Lisowski Rafał Tomasz
  11. Michnicka Patrycja Magdalena
  12. Miernik Maciej

Sala nr 33 - uczniowie zgłaszają się o godz. 8.30

  1. Pisarek Magdalena Patrycja
  2. Dulęba Mateusz
  3. Kowalik Paulina
  4. Kozieł Wiktor
  5. Król Emilia
  6. Łysakowski Adrian Aleksander
  7. Petrykowska Maria Urszula
  8. Piasta Bartosz
  9. Różalski Kacper Dominik
  10. Samburski Damian Mirosław
  11. Stępniak Bartłomiej
  12. Szpankowski Dawid Patryk
  13. Włodarczyk Olga

 

Sala nr 20 - uczniowie i absolwenci zgłaszają się o godz. 8.30

  1. Bartosik Kamila
  2. Długosz Karolina Katarzyna
  3. Lisowski Adrian
  4. Łękawska Wiktoria
  5. Nawrot Karolina Marlena
  6. Niedzielska Marlena
  7. Powideł Katarzyna Jolanta
  8. Skrzypczak Kinga Małgorzata
  9. Tusznio Łukasz
  10. Warias Oskar Artur
  11. Wierzbowicz Hubert

 

Sala nr 55 - uczniowie zgłaszają się o godz. 8.30

  1. Kania Mateusz Daniel
  2. Michta Krystian Robert
  3. Szozda Damian
  4. Tisci Davide Diego

 

 

 

 

 

 

 

Log in