Pisemny egzamin maturalny - poziom rozszerzony

Pisemny egzamin maturalny - poziom rozszerzony

PISEMNE EGZAMINY MATURALNE – POZIOM ROZSZERZONY

Na egzamin uczniowie i absolwenci zgłaszają się 30 min przed wyznaczoną godziną jego rozpoczęcia

06.05.2019 - JĘZYK POLSKI  - GODZ. 14.00

Sala nr 33

  1. Bastrzyk Oskar
  2. Chrzęszczyk Olaf Piotr
  3. Biela Diana Teresa
  4. Dąbrowa Emila Sylwia
  5. Kiełek Agnieszka Alicja
  6. Kocia Joanna Małgorzata
  7. Kowalik Karol
  8. Kwiatkowska Patrycja
  9. Piątek Weronika
  10. Augustyniak Elżbieta Anna
  11. Gębska Klaudia
  12. Gibała Martyna
  13. Pisarek Magdalena Patrycja
  14. Różalski Kacper Dominik
  15. Łękawska Wiktoria
  16. Skrzypczak Kinga Małgorzata
  17. Tusznio Łukasz
  18. Żak Natalia

 

08.05.2019 - JĘZYK ANGIELSKI  - GODZ. 14.00

Sala nr 40

  1. Bastrzyk Oskar
  2. Chowański Karol
  3. Dulęba Wojciech Waldemar
  4. Dulęba Dawid
  5. Garbala Jakub Maciej
  6. Jagiełło Kamil Norbert
  7. Janik Patryk
  8. Jedynak Patryk
  9. Kępas Marcin Paweł
  10. Kochański Stanisław Henryk
  11. Kotliński Daniel Filip
  12. Kurpeta Mateusz
  13. Lasota Michał

 

08.05.2019 - JĘZYK ANGIELSKI  - GODZ. 14.00

Sala nr 39

  1. Niemczyk Patryk Paweł
  2. Pawlak Michał
  3. Płusa Dawid
  4. Salamaga Paweł
  5. Siechowicz Kamil
  6. Siemieniec Patryk Wiktor
  7. Świtek Aleksandra
  8. Zaborska Klaudia Aleksandra
  9. Zając Michał
  10. Tusznio Łukasz
  11. Warias Oskar Artur
  12. Wierzbowicz Hubert

 

08.05.2019 - JĘZYK ANGIELSKI  - GODZ. 14.00

Sala nr 38

  1. Ciura Wiktoria
  2. Główka Patrycja Natalia
  3. Głuchowska Katarzyna
  4. Kowalczyk Paulina
  5. Kowalik Karol
  6. Kwiatkowska Patrycja
  7. Piątek Weronika
  8. Socha Kinga
  9. Wierzbowicz Andrzej Grzegorz
  10. Winiarska Klaudia
  11. Wrona Katarzyna

 

08.05.2019 - JĘZYK ANGIELSKI  - GODZ. 14.00

Sala nr 35

  1. Brzezińska Natalia Małgorzata
  2. Dulęba Mateusz
  3. Gębska Klaudia
  4. Głogowski Jakub Zbigniew
  5. Gruszczyńska Katarzyna
  6. Koperwas Julia Martyna
  7. Kozieł Wiktor
  8. Lisowski Rafał Tomasz
  9. Łysakowski Adrian Aleksander
  10. Szpankowski Dawid Patryk
  11. Włodarczyk Olga
  12. Skrzypczak Kinga Małgorzata

08.05.2019 - JĘZYK ANGIELSKI  - GODZ. 14.00

Sala nr 34

 

  1. Żak Natalia

 

08.05.2019 - JĘZYK ANGIELSKI  - GODZ. 14.00

Sala nr 55

  1. Michta Krystian Robert
  2. Szozda Damian
  3. Tisci Davide Diego
  4. Kania Mateusz Daniel

 

09.05.2019 - MATEMATYKA  - GODZ. 9.00

Sala nr 40

  1. Dulęba Wojciech Waldemar
  2. Garbacz Jakub Tomasz
  3. Garbala Jakub Maciej
  4. Jagiełło Kamil Norbert
  5. Kępas Marcin Paweł
  6. Kłys Przemysław Piotr
  7. Naulewicz Agnieszka
  8. Pawlak Michał
  9. Salamaga Paweł
  10. Siechowicz Kamil

 

09.05.2019 - MATEMATYKA  - GODZ. 9.00

Sala nr 39

  1. Siemieniec Patryk Wiktor
  2. Ścibisz Weronika
  3. Świtek Aleksandra
  4. Turski Bartłomiej Marcin
  5. Zaborska Klaudia Aleksandra
  6. Zając Michał
  7. Drela Agnieszka
  8. Kober Milena
  9. Augustyniak Elżbieta Anna
  10. Michnicka Patrycja Magdalena
  11. Pisarek Magdalena Patrycja

 

10.05.2019 - BIOLOGIA  - GODZ. 9.00

Sala nr 38

  1. Dulęba Marta

 

 

10.05.2019 – WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE  - GODZ. 14.00

Sala nr 38

  1. Lisowski Adrian
  2. Żak Natalia

 

13.05.2019 - CHEMIA  - GODZ. 9.00

Sala nr 38

  1. Dulęba Marta

 

13.05.2019 - INFORMATYKA  - GODZ. 14.00

Sala nr 57

  1. Kępas Marcin Paweł
  2. Siemieniec Patryk Wiktor
  3. Świtek Aleksandra
  4. Turski Bartłomiej Marcin
  5. Zaborska Klaudia Aleksandra

 

15.05.2019 - GEOGRAFIA  - GODZ. 9.00
Sala nr 40

  1. Chrzęszczyk Olaf Piotr
  2. Biela Diana Teresa
  3. Borowiec Klaudia
  4. Ciura Wiktoria
  5. Dąbrowa Emila Sylwia
  6. Drela Agnieszka
  7. Kiełek Agnieszka Alicja
  8. Kober Milena
  9. Orczyk Paulina Katarzyna
  10. Siek Wioleta Beata
  11. Włodarczyk Emilia Anna

15.05.2019 - GEOGRAFIA  - GODZ. 9.00
Sala nr 39

  1. Główka Patrycja Natalia
  2. Kałużyńska Wiktoria Katarzyna
  3. Kocia Joanna Małgorzata
  4. Szumielewicz Estera Salomea
  5. Antoniuk Aleksandra Katarzyna
  6. Augustyniak Elżbieta Anna
  7. Brzezińska Natalia Małgorzata
  8. Gębska Klaudia
  9. Gibała Martyna
  10. Głogowski Jakub Zbigniew
  11. Jóźwiak Aleksandra
  12. Koperwas Julia Martyna


15.05.2019 - GEOGRAFIA  - GODZ. 9.00
Sala nr 38

  1. Kowalik Paulina
  2. Król Emilia
  3. Łysakowski Adrian Aleksander
  4. Miernik Maciej
  5. Petrykowska Maria Urszula
  6. Piasta Bartosz
  7. Pisarek Magdalena Patrycja
  8. Samburski Damian Mirosław
  9. Stępniak Bartłomiej
  10. Włodarczyk Olga
  11. Niedzielska Marlena
  12. Skrzypczak Kinga Małgorzata

Log in