Ustny egzamin maturalny - język angielski

Ustny egzamin maturalny - język angielski

USTNE EGZAMINY MATURALNE (OD GODZINY 13.00) – JĘZYK ANGIELSKI (s. 39)

Na egzamin uczniowie i absolwenci zgłaszają się 15 min przed wyznaczoną godziną jego rozpoczęcia

09.05.2019 
skład zespołu przedmiotowego: Ewa Bogucka (P), Joanna Ludew (C)

  1. Antoniuk Aleksandra Katarzyna
  2. Brzezińska Natalia Małgorzata
  3. Gębska Klaudia
  4. Gibała Martyna
  5. Głogowski Jakub Zbigniew
  6. Gruszczyńska Katarzyna
  7. Jóźwiak Aleksandra
  8. Kania Mateusz Daniel
  9. Koperwas Julia Martyna
  10. Lisowski Rafał Tomasz
  11. Miernik Maciej

 

10.05.2019 
skład zespołu przedmiotowego: Ewa Bogucka (P), Marek Kania (C)

  1. Augustyniak Elżbieta Anna
  2. Michnicka Patrycja Magdalena
  3. Pisarek Magdalena Patrycja
  4. Dulęba Mateusz
  5. Kowalik Paulina
  6. Kozieł Wiktor
  7. Król Emilia
  8. Łysakowski Adrian Aleksander
  9. Petrykowska Maria Urszula
  10. Piasta Bartosz
  11. Różalski Kacper Dominik

13.05.2019 
skład zespołu przedmiotowego: Ewa Bogucka (P), Eliza Jesionek (C)

  1. Samburski Damian Mirosław
  2. Stępniak Bartłomiej
  3. Szpankowski Dawid Patryk
  4. Włodarczyk Olga
  5. Łękawska Wiktoria
  6. Niedzielska Marlena
  7. Skrzypczak Kinga Małgorzata
  8. Tusznio Łukasz
  9. Warias Oskar Artur
  10. Wierzbowicz Hubert

14.05.2019 
skład zespołu przedmiotowego: Anna Plucner (P), Marek Kania (C)

  1. Bastrzyk Oskar
  2. Chowański Karol
  3. Chrzęszczyk Olaf Piotr
  4. Dulęba Dawid
  5. Dulęba Wojciech Waldemar
  6. Garbacz Jakub
  7. Garbala Jakub Maciej
  8. Jagiełło Kamil Norbert
  9. Janik Patryk
  10. Jedynak Patryk
  11. Kępas Marcin Paweł
  12. Kłys Przemysław Piotr

 

15.05.2019 
skład zespołu przedmiotowego: Anna Plucner (P), Marek Kania (C)

  1. Kochański Stanisław Henryk
  2. Kotliński Daniel Filip
  3. Kurpeta Mateusz
  4. Lasota Michał
  5. Michta Krystian Robert
  6. Naulewicz Agnieszka
  7. Niemczyk Partyk Paweł
  8. Pawlak Michał
  9. Płusa Dawid
  10. Salamaga Paweł
  11. Siechowicz Kamil

 

16.05.2019 
skład zespołu przedmiotowego: Anna Plucner (P), Joanna Ludew (C)

  1. Siemieniec Patryk Wiktor
  2. Szozda Damian
  3. Ścibisz Weronika
  4. Świtek Aleksandra
  5. Tisci Davide Diego
  6. Turski Bartłomiej Marcin
  7. Zaborska Klaudia Aleksandra
  8. Zając Michał
  9. Biela Diana Teresa
  10. Borowiec Klaudia
  11. Ciura Wiktoria

 

17.05.2019 
skład zespołu przedmiotowego: Anna Plucner (P), Eliza Jesionek (C)

  1. Drela Agnieszka
  2. Kiełek Agnieszka Alicja
  3. Kober Milena
  4. Kowalczyk Paulina
  5. Orczyk Paulina Katarzyna
  6. Siek Wioleta Beata
  7. Wierzbowicz Andrzej Grzegorz
  8. Winiarska Klaudia
  9. Włodarczyk Emilia Anna
  10. Wrona Katarzyna

 

20.05.2019 
skład zespołu przedmiotowego: Marcin Karpeta (P), Joanna Ludew (C)

  1. Dąbrowa Emila Sylwia
  2. Główka Patrycja Natalia
  3. Głuchowska Katarzyna
  4. Kałużyńska Wiktoria Katarzyna
  5. Kocia Joanna Małgorzata
  6. Kowalik Karol
  7. Kwiatkowska Patrycja
  8. Piątek Weronika
  9. Socha Kinga
  10. Szumielewicz Estera Salomea

Log in