Ustny egzamin maturalny - język polski

Ustny egzamin maturalny - język polski

USTNE EGZAMINY MATURALNE (OD GODZINY 13.00) – JĘZYK POLSKI (s. 40)

Na egzamin uczniowie i absolwenci zgłaszają się 15 min przed wyznaczoną godziną jego rozpoczęcia

09.05.2019 
skład zespołu przedmiotowego: Justyna Gruszczyńska (P), Beata Frączkiewicz (C)

  1. Bastrzyk Oskar
  2. Chowański Karol
  3. Chrzęszczyk Olaf Piotr
  4. Dulęba Dawid
  5. Janik Patryk
  6. Jedynak Patryk
  7. Kochański Stanisław Henryk
  8. Kotliński Daniel Filip
  9. Kurpeta Mateusz
  10. Lasota Michał
  11. Michta Krystian Robert

10.05.2019
skład zespołu przedmiotowego: Justyna Gruszczyńska (P), Katarzyna Szwed (C)

  1. Dulęba Wojciech Waldemar
  2. Garbacz Jakub Tomasz
  3. Garbala Jakub Maciej
  4. Jagiełło Kamil Norbert
  5. Kępas Marcin Paweł
  6. Kłys Przemysław Piotr
  7. Siemieniec Patryk Wiktor
  8. Świtek Aleksandra
  9. Turski Bartłomiej Marcin
  10. Zaborska Klaudia Aleksandra

 

13.05.2019
skład zespołu przedmiotowego: Justyna Gruszczyńska (P), Beata Frączkiewicz (C)

  1. Niemczyk Patryk Paweł
  2. Płusa Dawid
  3. Szozda Damian
  4. Tisci Davide Diego
  5. Naulewicz Agnieszka
  6. Pawlak Michał
  7. Salamaga Paweł
  8. Siechowicz Kamil
  9. Ścibisz Weronika
  10. Zając Michał

14.05.2019
skład zespołu przedmiotowego: Radosław Żmijewski (P), Agnieszka Trzebińska (C)

  1. Biela Diana Teresa
  2. Borowiec Klaudia
  3. Ciura Wiktoria
  4. Dąbrowa Emila Sylwia
  5. Drela Agnieszka
  6. Główka Patrycja Natalia
  7. Kałużyńska Wiktoria Katarzyna
  8. Kiełek Agnieszka Alicja
  9. Kober Milena
  10. Kocia Joanna Małgorzata
  11. Orczyk Paulina Katarzyna
  12. Siek Wioleta Beata
  13. Szumielewicz Estera Salomea
  14. Włodarczyk Emilia Anna


15.05.2019
skład zespołu przedmiotowego: Radosław Żmijewski (P), Beata Frączkiewicz (C)

  1. Głuchowska Katarzyna
  2. Kowalczyk Paulina
  3. Kowalik Karol
  4. Kwiatkowska Patrycja
  5. Piątek Weronika
  6. Socha Kinga
  7. Wierzbowicz Andrzej Grzegorz
  8. Winiarska Klaudia
  9. Wrona Katarzyna
  10. Dulęba Mateusz
  11. Gruszczyńska Katarzyna
  12. Kania Mateusz Daniel
  13. Kozieł Wiktor

 

17.05.2019
skład zespołu przedmiotowego: Radosław Żmijewski (P), Katarzyna Szwed (C)

  1. Antoniuk Aleksandra Katarzyna
  2. Augustyniak Elżbieta Anna
  3. Brzezińska Natalia Małgorzata
  4. Gębska Klaudia
  5. Gibała Martyna
  6. Głogowski Jakub Zbigniew
  7. Jóźwiak Aleksandra
  8. Koperwas Julia Martyna
  9. Kowalik Paulina
  10. Król Emilia
  11. Lisowski Rafał Tomasz
  12. Łysakowski Adrian Aleksander
  13. Michnicka Patrycja Magdalena
  14. Miernik Maciej
  15. Petrykowska Maria Urszula

 

20.05.2019
skład zespołu przedmiotowego: Radosław Żmijewski (P), Katarzyna Szwed (C)

  1. Piasta Bartosz
  2. Pisarek Magdalena Patrycja
  3. Różalski Kacper Dominik
  4. Samburski Damian Mirosław
  5. Stępniak Bartłomiej
  6. Szpankowski Dawid Patryk
  7. Włodarczyk Olga
  8. Łękawska Wiktoria
  9. Niedzielska Marlena
  10. Skrzypczak Kinga Małgorzata
  11. Tusznio Łukasz
  12. Warias Oskar Artur
  13. Wierzbowicz Hubert

 

Log in