Listy na egzaminy zawodowe - praktyczne

Listy na egzaminy zawodowe - praktyczne

Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe
Część praktyczna
 

A.26 - technik organizacji reklamy

2018-06-25

8.00

1.

Banaś

Damian

   

2.

Dwojak

Izabela

   

3.

Kamionka

Karol Zbigniew

   

4.

Kwiatkowski

Michał

   

5.

Mrozik

Marlena Milena

   

6.

Pożoga

Natalia Maria

   

7.

Skowron

Kacper

   

8.

Tomaszewska

Daria Weronika

   

9.

Wesołowska

Monika

 

 

10

Jeziorska

Aleksandra Zofia

2018-06-25

12.00

1.

Bąk

Emil Maciej

 

 

2.

Głodowska

Ewelina

 

 

3.

Kasińska

Inga Edyta

 

 

4.

Marchewka

Agata Paulina

 

 

5.

Olejarz

Kacper Mateusz

 

 

6.

Skrzypek

Damian Edward

 

 

7.

Tomaszewski

Eryk Jakub

 

 

8.

Zięba

Weronika Stefania

 

 

9.

Zalewska

Agnieszka Maria

2018-06-25

16.00

1.

Kosno

Natalia

 

 

2.

Imiela

Wiktoria Aleksandra

 

 

3.

Krupiński

Przemysław

 

 

4.

Mendak

Olga

 

 

5.

Pożoga

Weronika

 

 

6.

Szymczyk

Agata

 

 

7.

Węgrzyn

Gabriela

 

 

8.

Pająk

Kacper Dominik

 

 

9.

Żyłka

Kacper Konrad

 

A.36- technik ekonomista

2018-06-26

9.00

1.

Gryz

Albert Brandon

   

2.

Kloch

Wiktoria Anna

   

3.

Lech

Karina Magdalena

   

4.

Mastalerz

Wioleta

   

5.

Powideł

Katarzyna Jolanta

   

6.

Sekulska

Klaudia Sylwia

   

7.

Szlęzak

Monika

   

8.

Zielińska

Kinga Kamila

   

9.

Żak

Karolina Krystyna

 


 

A.28- technik spedytor

2018-06-26

9.00

1.

Dulęba

Mateusz

   

2.

Kozieł

Wiktor

   

3.

Król

Emilia

   

4.

Nobis

Małgorzata

   

5.

Petrykowska

Maria Urszula

   

6.

Piasta

Bartosz

   

7.

Samburski

Damian

   

8.

Stępniak

Bartłomiej

   

9.

Zygmunt

Krystian

 

T.11- technik hotelarstwa

2018-06-26

9.00

1.

Harabin

Karina

   

2.

Kałużyńska

Wiktoria Katarzyna

   

3.

Kozak

Barbara Daria

   

4.

Łękawska

Wiktoria

   

5.

Pułtorak

Paulina Anna

   

6.

Scelina

Wiktoria Matylda

   

7.

Świat

Kinga Danuta

   

8.

Świątek

Agata Kamila

 

T.12- technik hotelarstwa

2018-06-26

13.00

1.

Bilska

Julia

   

2.

Ciszek

Milena Agata

   

3.

Drogosz

Kinga

   

4.

Goliński

Dominik Piotr

   

5.

Gołosz

Dominik

   

6.

Harabin

Karina

   

7.

Jelonek

Martyna Luiza

   

8.

Kozak

Barbara Daria

   

9.

Łękawska

Wiktoria

   

10.

Marchewka

Aleksandra

   

11.

Matynia

Beata

   

12.

Niziołek

Natalia Małgorzata

   

13.

Pułtorak

Paulina Anna

   

14.

Wierzbicka

Patrycja Aleksandra

   

15.

Zagórska

Marta Katarzyna


E.14 – technik informatyk

2018-06-27

8.00

1.

Bębenek

Wiktor Sylwester

   

2.

Buczek

Adam Hubert

   

3.

Cukrowski

Tomasz Jakub

   

4.

Czubak

Kacper

   

5.

Czubak

Norbert

   

6.

Głowala

Patryk

   

7.

Jarosiński

Mateusz

   

8.

Kabała

Dawid Piotr

2018-06-27

12.00

1.

Kaczmarski

Daniel

   

2.

Kaczmarzyk

Bartosz Andrzej

   

3.

Kopycki

Adrian Jakub

   

4.

Krupa

Bartłomiej Oktawian

   

5.

Leśniewski

Jacek Jerzy

   

6.

Lipiński

Hubert

   

7.

Łyżwa

Adrian Michał

2018-06-27

16.00

1.

Mech

Jakub Jarosław

   

2.

Przeworski

Jacek

   

3.

Sasin

Paweł

   

4.

Stopa

Bartosz Julian

   

5.

Świątek

Marcin

   

6.

Wierzbowicz

Hubert

   

7.

Zdzymira

Bartosz

 

A.27- technik organizacji reklamy

2018-06-28

9.00

1.

Bartosik

Kamila

   

2.

Bodo

Kamil

   

3.

Długosz

Karolina Katarzyna

   

4.

Krupa

Karina

   

5.

Kucfir

Patryk Włodzimierz

   

6.

Łukasik

Żaneta

   

7.

Nowak

Mateusz Piotr

   

8.

Sieczka

Dorota

   

8.

Sieczka

Klaudia

   

10.

Szuster

Jarosław Marcin

 


 

E.13 – technik informatyk

2018-06-28

8.00

1.

Bastrzyk

Oskar

   

2.

Chowański

Karol

   

3.

Domański

Mateusz Michał

   

4.

Dulęba

Dawid

   

5.

Dulęba

Wojciech Waldemar

2018-06-28

12.00

1.

Gajewski

Wiktor

   

2.

Garbala

Jakub Maciej

   

3.

Jagiełło

Kamil Norbert

   

4.

Janik

Patryk

   

5.

Jedynak

Patryk

2018-06-28

16.00

1.

Kępas

Marcin Paweł

   

2.

Kłys

Przemysław Piotr

   

3.

Kochański

Stanisław Henryk

   

4.

Koriat

Paweł

   

5.

Kotliński

Daniel Filip

2018-06-29

8.00

1.

Kurpeta

Mateusz

   

2.

Michta

Krystian Robert

   

3.

Muszyński

Michał

   

4.

Naulewicz

Agnieszka

2018-06-29

12.00

1.

Niemczyk

Patryk Paweł

   

2.

Pawlak

Michał

   

3.

Płusa

Dawid

   

4.

Salamaga

Paweł

2018-06-29

16.00

1.

Siechowicz

Kamil

   

2.

Siemieniec

Patryk Wiktor

   

3.

Szozda

Damian

   

4.

Ścibisz

Weronika

2018-06-30

8.00

1.

Świtek

Aleksandra

   

2.

Tisci

Davide Diego

   

3.

Turski

Bartłomiej Marcin

   

4.

Tusień

Artur Krystian

2018-06-30

12.00

1.

Warso

Bartosz Kajetan

   

2.

Wietrak

Hubert Andrzej

   

3.

Zaborska

Klaudia Aleksandra

   

4.

Zając

Michał

 

A.35 – technik ekonomista

2018-06-29

9.00

1.

Włodarczyk

Emilia Anna


 

E.12 – technik informatyk

2018-07-02

8.00

1.

Bonio

Jakub

   

2.

Borowiec

Jakub Krzysztof

   

3.

Banaczek

Przemysław

   

4.

Banaszewski

Filip Bartosz

   

5.

Gula

Mateusz Marcin

   

6.

Sokół

Paweł Wojciech

2018-07-02

12.00

1.

Chojnacki

Kacper Jakub

   

2.

Chrzęszczyk

Olaf Piotr

   

3.

Czekalski

Jakub

   

4.

Derlatka

Piotr

   

5.

Drabik

Kacper

2018-07-02

16.00

1.

Fijałkowski

Dorian

   

2.

Florczyk

Dawid

   

3.

Gałek

Jakub

   

4.

Giziński

Karol

   

5.

Glijer

Oskar

2018-07-03

8.00

1.

Głuch

Tomasz Krzysztof

   

2.

Iwańska

Izabela

   

3.

Jasik

Bartłomiej

   

4.

Kaprzyk

Maksymilian Dariusz

   

5.

Kateusz

Piotr

2018-07-03

12.00

1.

Kępa

Marcin

   

2.

Kobel

Mateusz

   

3.

Kopeć

Robert

   

4.

Kowalik

Eryk

   

5.

Kozioł

Adrian

2018-07-03

16.00

1.

Kutera

Filip Tomasz

   

2.

Litwiniec

Hubert Jarosław

   

3.

Mamla

Adrian Marek

   

4.

Matejszczak

Kamil Dawid

   

5.

Moliński

Mikołaj Paweł

2018-07-04

8.00

1.

Wierzbicki

Filip

   

2.

Obara

Dawid

   

3.

Pękala

Michał

   

4.

Puchniarski

Michał Wojciech

   

5.

Rogala

Jakub Jerzy

2018-07-04

12.00

1.

Rożek

Dawid

   

2.

Scelina

Kamil Jan

   

3.

Solarz

Adam Gustaw

   

4.

Sowiński

Bartosz

   

5.

Sułek

Marcin Sebastian

2018-07-04

16.00

1.

Szwed

Filip Arkadiusz

   

2.

Tarzanowski

Jacek

   

3.

Wanko

Dominik

   

4.

Niemiec

Weronika Wiktoria

   

5.

Zięba

Sebastian Dawid

 

Log in