Godziny dostępności nauczycieli - dodatkowe dyżury

Godziny dostępności nauczycieli - dodatkowe dyżury

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI – DODATKOWE DYŻURY

Lp.

Imię i nazwisko

Termin

1.        

Joanna Romanowska

środa, 14.00 – 15.00

2.        

Iwona Dębińska

wtorek, 14.00 – 15.00

3.        

Magdalena Armata-Ołownia

czwartek, 13.10 – 14.10

4.        

Piotr Berliński

środa, 16.30 – 17.30

5.        

Anna Berus

piątek, 15.40 – 16.40

6.        

Aneta Bialik

czwartek, 16.35 – 17.35

7.        

Wojciech Białek

piątek, 9.40 – 10.40 (co dwa tygodnie)

8.        

Ewa Bogucka

poniedziałek, 15.40 – 16.40

9.        

Iwona Bogusiewicz

czwartek, 15.30 – 16.30

10.    

Marlena Cybulska

poniedziałek, 9.40 – 10.40

11.    

Agnieszka Dąda

wtorek, 15.45 – 16.45

12.    

Renata Frąckiewicz

poniedziałek, 15.40 – 16.40

13.    

Agata Gębicka

Środa, 15.00-16.00

14.    

Alicja Gołosz

czwartek, 17.00 – 18.00

15.    

Justyna Gruszczyńska

czwartek, 14.55 – 15.55

16.    

Jolanta Jaglińska

czwartek, 15.00 – 16.00

17.    

Beata Jajkowska

wtorek, 14.00 – 15.00

18.    

Iwona Janta

środa, 15.00 – 16.00

19.    

Sylwester Kaczmarski

środa, 15.00 – 16.00

20.    

Aneta Kamińska

wtorek, 16.00 - 17.00  

21.    

Marcin Karpeta

czwartek, 15.30 – 16.30

22.    

Sylwia Kęczkowska

wtorek, 15.00 – 16.00

23.    

Katarzyna Kędzierska

wtorek 14.00 – 15.00

24.    

Małgorzata Kowalska

wtorek, środa 16.00 - 16.30

25.    

Mariola Kowalska

czwartek, 14.55 – 15.55

26.    

Sławomir Kubasiewicz

piątek, 14.50 – 15.50

27.    

Beata Kupidura

czwartek 12.25 – 13.25

28.    

Anna Lenart

środa, 14.05 – 15.05

29.    

Elżbieta Lewicka

czwartek, 14.30 – 15.30

30.    

Cezary Lisowski

poniedziałek, 14.15 – 15.15

31.    

Edyta Madej

poniedziałek, 14.50 – 15.50

32.    

Agnieszka Marszałek-Zyzik

piątek, 14.00 – 15.00

33.    

Renata Michalska

środa, 15.40 – 16.40

34.    

Jolanta Michnowska

poniedziałek, 13.10 – 14.10

35.    

Grzegorz Michnowski

środa, 14.50 – 15.50

36.    

Ilona Mrówka

wtorek, 15.00 – 16.00

37.    

Grzegorz Niewczas

środa, 15.40 – 16.40

38.    

Małgorzata Niewęgłowska- Chała

czwartek, 15.00 – 16.00 (co dwa tygodnie)

39.    

Mateusz Nowak

czwartek, 15.40 – 16.40

40.    

Marzena Pietras

piątek, 15.00 – 16.00

41.    

Katarzyna Pisarek

środa, 14.00 – 15.00

42.    

Anna Plucner

poniedziałek, 14.50 – 15.50

43.    

Agnieszka Sikorska

czwartek, 14.50 – 15.50

44.    

Katarzyna Skalmierska

środa, 14.00 – 15.00 (co dwa tygodnie)

45.    

Małgorzata Stefańska

piątek, 15.00 – 16.00

46.    

Milena Stefańska

środa, 11.30 – 12.30

47.    

Anna Suwała

wtorek, 15.00 – 16.00

48.    

Sławomir Szwarc

wtorek, 16.30 – 17.30 (co dwa tygodnie)

49.    

Katarzyna Wąsikowska

piątek, 15.00 – 16.00

50.    

Jacek Wojdat

piątek, 14.50 – 15.50

51.    

Małgorzata Wolska

piątek, 15.00 – 16.00

52.    

Agnieszka Woźniak-Grad

wtorek, 14.50 – 15.50 (co dwa tygodnie)

53.    

Monika Wójtowicz

poniedziałek, 16.00 – 17.00 (co dwa tygodnie)

54.    

Małgorzata Zdziesińska

poniedziałek, 15.45 – 16.45

55.    

Radosław Żmijewski

wtorek, 13.15 – 14.15

 

Log in