Zespół Szkół Ekonomicznych
im. Mikołaja Kopernika
w Skarżysku-Kamiennej

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczą w projekcie ,,Lekcje z ZUS”. Jest to projekt ZUS oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, który zrodził się z potrzeby budowy świadomości młodego pokolenia Polaków, w tak ważnym aspekcie ich przyszłego życia, jakim są ubezpieczenia społeczne. Lekcje z ZUS mają za zadanie kształtować świadomość młodzieży, ucząc przy tym zasady solidaryzmu społecznego, a ponadto dawać praktyczną wiedzę przyszłym przedsiębiorcom. W bieżącej edycji projektu biorą udział uczniowie z klas 4f, 4c i 5cp. Każdy uczeń, który weźmie udział w projekcie, może spróbować też swoich sił w olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, która odbędzie się już 29 listopada 2023r.
Zajrzyj na fanpage Olimpiady https://www.facebook.com/olimpiadaoubezpieczeniachspolecznych

facebook