Zespół Szkół Ekonomicznych
im. Mikołaja Kopernika
w Skarżysku-Kamiennej

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w nagraniu znanego polskiego teleturnieju ,,Milionerzy’’. Program oparty jest na brytyjskim formacie „Who Wants to Be a Millionaire?” emitowany jest na antenie TVN. Zawodnik walczy o główną wygraną, tj. milion złotych, ma do dyspozycji podpowiedzi i może skorzystać z trzech kół ratunkowych: pół na pół, telefon do przyjaciela, pomoc publiczności. Musi poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. Prowadzącym program jest Hubert Urbański, aktor, dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy.

Dzięki wycieczce uczniowie mogli ,,od kuchni’’ zobaczyć, jak wygląda produkcja znanego i lubianego przez Polaków teleturnieju. Wyjazd dostarczył uczestnikom wielu emocji. W przerwie, przed nagraniem kolejnego odcinka, zrobiono pamiątkowe zdjęcie z prowadzącym program.

 

 

facebook