Zespół Szkół Ekonomicznych
im. Mikołaja Kopernika
w Skarżysku-Kamiennej

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

We wtorek 22 listopada odbył się etap szkolny Olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Od roku szkolnego 2022/2023 Olimpiada jest powiązana z podstawą kształcenia w zakresie dwóch kwalifikacji: EKA.04. „Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej” i EKA.05. „Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych”. Uczniowie musieli udzielić odpowiedzi na 20 pytań jednokrotnego wyboru. Mieli na to maksymalnie 30 minut. Pytania dotyczyły całego obszaru ubezpieczeń społecznych – od zasiłków po emerytury i zasady rozliczeń z ZUS. Uczniowie, którzy rywalizują w Olimpiadzie uczestniczyli w projekcie edukacyjnym „Lekcje z ZUS”. Już dziś gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki za zmagania na kolejnym etapie.
facebook