Zespół Szkół Ekonomicznych
im. Mikołaja Kopernika
w Skarżysku-Kamiennej

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Dziś podpisaliśmy umowę patronacką o utworzeniu klas patronackich pomiędzy ZSE a PolitechnikaŚwiętokrzyska. Dzięki temu mozemy nawiązać bliską współpracę zmierzająca do wspólnego kształcenia wysoko wykwalifikowanych kadr w zakresie Teleinformatyki. Mocno wierzymy w to, że zastosowanie nowoczesnych rozwiązań dydaktycznych oraz zdobywanie kolejnych stopni wykształcenia, pozwoli naszym uczniom na bycie konkurencyjnymi, na rynku pracy a tym samym zapewni dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Umowę podpisali pani Joanna Romanowska - dyrektor ZSE oraz pan prof. dr hab. inż. Zbigniew Koruba, którego reprezentował pan prorektor prof. dr hab. Artur Maciąg. Poprowadził także wykład dotyczący współpracy dla klas informatycznych naszej szkoły.

 
 
 
 
 

facebook