Zespół Szkół Ekonomicznych
im. Mikołaja Kopernika
w Skarżysku-Kamiennej

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Już po raz kolejny miesięcznik „Perspektywy" przygotował zestawienia najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce. Według rankingu "Perspektyw" najlepszym liceum w naszym powiecie jest I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej, natomiast najlepszą szkołą techniczną w powiecie jest Technikum nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Skarżysku-Kamiennej.

W zestawieniu 38 szkół technicznych w województwie na miejscu 21 - (awans z 27)  znalazło się Technikum nr 2 (Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika), na miejscu 34 (bez zmian) w rankingu znalazło się Technikum nr 1 (Zespół Szkół Technicznych im. Armii Krajowej).

facebook