Zespół Szkół Ekonomicznych
im. Mikołaja Kopernika
w Skarżysku-Kamiennej

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

W piątek 13 stycznia spedytorzy z klasy 2b, 3f, 4EP i 4EG wzięli udział w wykładzie prowadzonym przez p. Wojciecha Pawelskiego - project managera Transedu- dotyczącym kierunku rozwoju transportu i spedycji. W drugiej części wykładu została omówiona jedna z największych giełd transportowych w Polsce Trans.eu. Uczniowie dostali indywidualne dostępy do giełdy i sami mogli spróbować dodać ładunek oraz sprawdzić inne funkcje platformy.
Po skończonych warsztatach zostaliśmy utwierdzeni, że transport jest dziedziną gospodarki, która ciągle prężnie się rozwija i potrzebuje pracowników, których nie będzie można zamienić na sztuczna inteligencję.
 

facebook