Zespół Szkół Ekonomicznych
im. Mikołaja Kopernika
w Skarżysku-Kamiennej

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

23 lutego w naszej szkole odbył się I etap konkursu wiedzy z przedmiotów matematyczno – przyrodniczych pt. „NIEZWYKŁY ŚWIAT”, w którym brali udział uczniowie w dwóch kategoriach: kat. klas 1-2 i kat. klas 3-4. Uczniowie Ci zmagali się z 25 pytaniami na Tesportalu z takich przedmiotów jak : matematyka, biologia, chemia, fizyka czy geografia. Spośród uczestników wyłonione zostanie 10 najlepszych uczniów w obu kategoriach. Przystąpią oni 14 marca do II etapu konkursu, który będzie miał formę podobna do telewizyjnego teleturnieju – „JEDEN Z 10”. Nazwiska laureatów pierwszego etapu zostaną opublikowane w najbliższy poniedziałek pod poniższym postem. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za świetną zabawę i zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

Wyniki  I etapu

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu

Klasy I-II

 1. Dąbrowa Igor
 2. Białkowska Marysia
 3. Kowalik Bartłomiej
 4. Karsznia Amelka
 5. Martynium Maria
 6. Kramm Konrad
 7. Szymborski Kacper
 8. Dusza Magdalena
 9. Jedynak Adrian
 10. Mendelowska Oliwia

Klasy III-IV

 1. Ściegienny Kacper
 2. Wilczek Julia
 3. Gębski Jakub
 4. Szczygieł Agnieszka
 5. Młynarczyk Mateusz
 6. Osiński Dawid
 7. Łukomski Bartłomiej
 8. Wilczyński Konrad
 9. Cader Wiktoria
 10. Pająk Weronika

 

 

facebook